Oświadczenia w ramach ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła złożone

W związku z wejściem w życie Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła (ma ona za zadanie ustalenie maksymalnej ceny gigadżula wytwórczego do rozliczenia z odbiorcami) od 1 października 2022 do 30 kwietnia 2023 r. wytwórca nie może sprzedawać uprawnionym odbiorcom ciepła, po cenie większej niż cena określona w powyższej ustawie.

Aby można z tego skorzystać odbiorcy ciepła zobowiązani byli do złożenia stosownego oświadczenia do swojego wytwórcy ciepła.

Zarząd Spółdzielni złożył w wyznaczonym terminie wymagane oświadczenia do OPEC, uprawniające do stosowania wobec tut. Spółdzielni średniej ceny wytwarzania ciepła z rekompensatą.

Dzięki temu Mieszkańcy naszego osiedla zostali zabezpieczeni na wypadek, gdyby ceny przekroczyły określony ustawą pułap.

IOK – brak możliwości logowania przez Internet Explorer

Szanowni Państwo,

SM Janowo informuje, że od 1 maja 2021 r. ze względów technicznych nie będzie możliwości logowania się na swoje konta IOK poprzez przeglądarkę Internet Explorer. Dlatego zachęcamy do logowania się z innych przeglądarek które są na bieżąco aktualizowane (np. Google Chrome, Firefox, Opera i inne).

Zgłoszenia Awarii

Za pośrednictwem internetu, wykorzystując dostęp do aplikacji IOK (Internetowa Obsługa Klienta), można zgłosić awarię czy usterkę, jak również monitorować sposób jej załatwienia.

W tym celu należy zalogować się do IOK-u za pośrednictwem internetowej strony Spółdzielni (zakładka „konta indywidualne”). Po zalogowaniu pojawi się ekran, na którym z lewej strony znajduje się pole „zgłoszenia awarii”. Po kliknięciu w to miejsce istnieje możliwość opisania awarii.

W opisie awarii prosimy o podanie szczegółowych informacji o awarii, a w przypadku konieczności umówienia wejścia do lokalu prosimy o podanie nr telefonu do kontaktu.

Jednocześnie podajemy, iż do zgłoszeń elektronicznych dokonanych po godzinach pracy Spółdzielni dostęp będzie dopiero następnego dnia roboczego. Dlatego w przypadku awarii wymagających natychmiastowej interwencji pracownika prosimy o kontakt telefoniczny.

Dział Techniczno-Eksploatacyjny: 58 679-57-42, 679-57-43

Natomiast po godzinach pracy biura Spółdzielni awarie należy zgłaszać do pracowników dyżurujących:

Dyżur hydrauliczny i elektryczny:

– poniedziałek w godz. 16.00 – 22.00
– wtorek, środa, czwartek w godz. 15.00 – 22.00
– piątek w godz. 14.00 – 22.00
– dni wolne od pracy, święta od godz. 8.00 do 22.00

Tel. Hydraulik: 607-978-497
Tel. Elektryk:  607-978-495

Godziny pracy Spółdzielni

GODZINY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW
Pn 8.00-17.00
Wt-Śr 7.00-15.00
Pt 7.00-14.00
Czwartek Nieczynne dla interesantów