Janowo Rockuje – WAJZY, FORETIME, FeTa

Janowo Rockuje==

JANOWO ROCKUJE – WAJZY, FORETIME, FeTa
30.04 – czwartek, godz.19.00

Janowo Rockuje po raz pierwszy. Przybywajcie na rockowy miszmasz, który rozgrzeje Was przed niestety krótką majówką.

Zespół WAJZY gra żywiołową i dynamiczną muzykę rockową pełną energii i luzu. Korzenie tej grupy sięgają trójmiejskiej sceny lat 90-tych. Gitarzysta grał w zespole THE HUSH, który pochodził z Rumi.
Grupa WAJZY powstała w 2011 r. w miejscowości Stary Targ (okolice Malborka). W październiku 2014 roku nagrali EPkę składającą się z trzech utworów 1. Ogień 2. V8 3. Misja, a premiera płyty odbyła się na antenie Radia Gdańsk.
Skład zespołu: gitara – Roman Rębisz, perkusja – Wojciech Rusek,
wokal – Kacper Pisarski, gitara basowa – Adrian Detmer
Kontakt:
Zespół Wajzy
Roman Rębisz
Tel. 530 763 410
wajzy924@wp.pl

FORETIME to trochę starego i trochę nowego grania, które ma na celu przede wszystkim przekazywać uczucia oraz zachęcać do wspólnej radości z muzyki. W składzie:
Karina Sosnowska – Skrzypce, Klawisze, Wokale
Jeremi Biziuk – Bas
Marek Obuchowski – Wokale, Gitara
Przemek Wojszwiłło – Gitara
Robert Krzak – Perkusja.

FeTa
Gdy czwórka znajomych pełnych twórczych zapędów postanawia wspólnie dać upust swojej wenie, dzieje się armagedon – w ten właśnie sposób, w ostatecznym składzie pod koniec października 2014, powstał zespół FeTa. Gramy co nam kończyny na instrumenty przyniosą, śpiewamy co pasuje i czerpiemy z tego niekończącą się satysfakcję. Zasięgając inspiracji z różnych źródeł staramy się nie popadać w monotonię i trzymać się minimum schematów, oscylując przy tym wokół raczej punkowych brzmień. Co z tego wyniknie na dłuższą metę? Z czasem się przekonamy.