ORGANIZACJA PRACY W SPÓŁDZIELNI

Miło nam poinformować, że mieszkańcy mogą ponownie – przy zachowaniu stosownych obostrzeń – załatwiać część spraw osobiście w biurze Spółdzielni. W związku z obowiązującym w dalszym ciągu stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce, wizytę w Spółdzielni w konkretnym dziale należy najpierw umówić telefonicznie na konkretny dzień i godzinę.

Zgodnie z zaleceniami GIS, uprzejmie prosimy, aby osoba, która przybędzie do Spółdzielni była zabezpieczona maseczką i posiadała własny długopis. Spółdzielnia zapewnia przy wejściu automatyczne dozowniki z płynem dezynfekującym, z których należy skorzystać (zdezynfekować dłonie) przed wizytą w umówionym dziale. Najważniejsze jest, aby przybyła osoba nie posiadała objawów chorobowych charakterystycznych dla zarażenia SARS-COV-2. W przypadku stwierdzenia zakażenia bądź zaistnienia w/w objawów prosimy o przełożenie terminu wizyty tak, aby inny mieszkaniec mógł skorzystać ze zwalniającego się terminu.

Prosimy o zgłaszanie spraw i umawianie się na spotkania w biurze Spółdzielni:

– telefonicznie:

  • sekretariat: 58 679-57-00,
  • administracja osiedla 58 679-57-51/-52
  • dział członkowsko-mieszkaniowy 58 679-57-06/-07
  • dział czynszowo-windykacyjny 58 679-57-16/-18/-19
  • dział techniczno-eksploatacyjny:

zgłaszanie usterek, awarii – 58 679-57 -42/-43

stolarka, ubezpieczenia, polisy – 58 679-57-44

zgłoszenia budowlane – 58 679-57-31

– poprzez e-mail: ds@smj-rumia.pl

– przez IOK (Internetowa Obsługa Klienta) za pośrednictwem internetowej strony Spółdzielni: www.smj.rumia.pl zakładka „konta indywidualne”.

Pozostała część biura Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” w Rumi będzie nadal profilaktycznie zamknięta dla interesantów. Priorytetem jest praca zdalna. Cały czas realizujemy Państwa zgłoszenia, wydajemy zaświadczenia, usuwamy awarie itp. – tak jak dotychczas.

Przed wejściem do biura Spółdzielni umieszczona została SKRZYNKA PODAWCZA, w której nadal można zostawić pisma, wnioski, zgłoszenia, faktury, itp.

Decyzje co do późniejszych wydarzeń będą podejmowane w miarę rozwoju sytuacji. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Komentowanie zamknięte.